Sondy

Najchętniej czytam
 
Start
Tydzień Bibliotek w Łazach

Z okazji tygodnia bibliotek – 9 maja biblioteka w Łazach, gościła Panią Felicję Konarską, wieloletnią nauczycielkę, filolog rosyjską, autorkę książek. Urodzona na Wołyniu w Wojskowej Osadzie Ostrowskiej koło Beresteczka, w 1940 roku wywieziona z rodzicami rodzeństwem w głąb Tajgi Związku Sowieckiego.

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek w Mrokowie

W piątkowy poranek w bibliotece w Mrokowie gościliśmy Bajarza – pana Michała Malinowskiego, który opowiadał bajki dla dzieci z przedszkola w Jastrzębcu. Grupa 26 przedszkolaków po długim majowym wypoczynku odwiedziła nową bibliotekę .

Więcej…
 
Wesołych Świąt!

 
1 Marca- Pamiętamy

 
Podsumowanie Mistrza Czytelnictwa 8.02.2017

„ Co może być bardziej cennego od codziennych spotkań z mądrymi książkami” Lew Tołstoj

8 lutego 2017 roku, odbyło się kolejne, coroczne spotkanie w związku z uhonorowaniem naszych Mistrzów Czytelnictwa. Jest to bardzo ważna uroczystość dla naszej biblioteki. Należy wspomnieć, że wyłania się Mistrzów Czytelnictwa spośród wszystkich czytelników biblioteki w Magdalence, jak i z pozostałych filii.  W tym roku spotkaliśmy się w bibliotece w Mrokowie, która od niedawna ma nową siedzibę przy Al. Krakowskiej, aby dodatkowo świętować jubileusz 65-lecia tej biblioteki.

Więcej…
 
Soboty pracujęce w 2017 r.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 39

Joomla templates, wordpress hosting.