Sondy

Najchętniej czytam
 
Start
Opowiem Ci bajke.....

Zapraszamy na wieczorne czytanie bajek
w każdą środę o godzinie 18:00
Miejsce spotkań Biblioteka Publiczna w Mysiadle ul. Topolowa 2

Więcej informacji:
tel. (22) 478-45-13
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Odkręć korek - nakręć wózek

Zapraszamy wszystkich  czytelników do przyłączenia się do akcji „Nakręć wózek”. Pijąc wodę czy napoje gazowane z plastikowych butelek, pamiętajmy by nie wyrzucać nakrętki.

Odkładajmy je do torebeczek, toreb, worków.

W zasadzie, każda butelka wody mineralnej, soku, czy środku chemicznego, ma potencjał by pomóc innym. Ten potencjał drzemie w samych plastikowych nakrętkach.

Co jakiś czas, organizowane są charytatywne zbiórki takich zakrętek. Ludzie zbierają je, a następnie przekazują firmom, które płacą za nie pieniądze. Nie są to duże sumy, bo umownie 1 kg nakrętek jest wart nie całą złotówkę. Jednak w przypadku tony zebranych zakrętek, ten zarobek może być  ratunkiem dla potrzebujących.

 
Pracowite wakacje w GBP w Lesznowoli

Jak co roku przyszedł czas na podsumowanie wakacyjnych działań bibliotek terenu gminy Lesznowola.

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek 2010

Już po raz siódmy Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zorganizowało w dniach od 8 do 15 maja wielką akcje popularyzacji książki i czytelnictwa pod nazwą Tydzień Bibliotek.

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 2010

23 kwietnia każdego roku, na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli również czynnie włączyła się w obchody tej uroczystości.

Więcej…
 
Głośne czytanie

Od początku  roku odbyło się już 7 spotkań z książką dla dzieci i młodzieży. Systematycznie organizowane są spotkania dla dzieci ze szkół podstawowych, podczas których zapraszani goście czytają na głos bajki lub fragmenty lektur.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia»

Strona 34 z 39

Joomla templates, wordpress hosting.