Sondy

Najchętniej czytam
 
Start
Biblioteka w Łazach w nowym lokalu

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli wkroczyła w rok 2010 z nowymi pomysłami, planami i perspektywami. Wzrost czytelnictwa, liczby zakupywanych woluminów jak również utworzenie  Koła Przyjaciół Biblioteki świadczy o potrzebie modernizacji lokali bibliotecznych na terenie gminy.

Więcej…
 
Mistrz Czytelnctwa 2009 - rozstrzygnięcie

Wiemy już kto w Lesznowoli czyta najwięcej książek. Najbardziej oczytaną osobą w gminie jest Alicja Gawęda z Mysiadła, która w ubiegłym roku wypożyczyła ponad 280 pozycji.

Więcej…
 
Książka za 1 zł

Książka za 1 zł - zapraszamy do biblioteki w Mysiadle.

Ciekawe pozycje, nowe i stare wydania, coś dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy od godz 11- 19 od poniedziałku do piątku.

 
Dni Gminy Lesznowola 2009

W dniach 20-21 czerwca odbyły się Dni Gminy Lesznowola. Jak co roku, przybyli  mieszkańcy  Gminy i przyjezdni Goście Lesznowoli i Łaz.

Więcej…
 
Wystawa prac plastycznych

"Tydzień Bibliotek" w Bibliotece Publicznej w Mysiadle- wystawa prac plastycznych. Zapraszamy wszystkich czytelników oraz mieszkańców gminy Lesznowola na wystawę prac plastycznych czterech utalentowanych dziewczyn: Magdy, Basi, Zosi i Ewy.

Dziewczynki przygotowują się do szkól plastycznych pod kierunkiem Pani Renaty Zakrzewskiej.

Wernisaż potrwa do końca maja 2009 r w bibliotece w Mysiadle.

 
Wielki uśmiech na twarzy

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

25 maja  2009 r. do Bibliotek Publicznych w Mysiadle i Mrokowie  przybył długo oczekiwany gość  Grzegorz Kasdepke, autor ponad 30  książek dla dzieci i młodzieży, dziennikarz, redaktor naczelny „Świerszczyka”, scenarzysta i współautor programów telewizyjnych, laureat wielu wyróżnień i nagród za twórczość literacką, m.in. Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego oraz Nagrody Edukacja XXI.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia»

Strona 35 z 39

Joomla templates, wordpress hosting.