Sondy

Najchętniej czytam
 
Start
Światowy Dzień Książki w Mrokowie

23 kwietnia 2009 – Światowy Dzień Książki w Bibliotece Publicznej w Mrokowie

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to ustanowione w 1995 roku przez UNESCO coroczne święto mające na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim.

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia br. na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli również czynnie włączyła się w obchody tej uroczystości.
Z tej okazji odbyło się poranne czytanie bajek. Słuchaczami byli uczniowie klasy III słonecznej Szkoły Podstawowej w Mysiadle.

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki 2009

23 kwietnia uroczyście obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Z tej okazji  Gminna Biblioteka Publiczna życzy aby każda książka wypożyczona w naszych bibliotekach stawała się nie tylko źródłem wiedzy ale i wspaniałej rozrywki.

Bibliotekarze

Więcej…
 
Podziękowanie

Szanowni Państwo,
Dzięki uprzejmości Państwa firmy możliwy jest dalszy rozwój naszego księgozbioru.
Idea Banku PKO BP oraz Fundacji ABCXXI- Cała Polska Czyta dzieciom „ Zamień papierowy wyciąg na książkę” jest bardzo ważna i co najważniejsze dostrzegana przez ludzi.
Książka to zwłaszcza dla młodych ludzi jedna z dróg rozwoju, samorealizacji. Jednak aby młodzież miała możliwość dobrego rozwoju , potrzebni są ludzie dobrej woli. Nasza Biblioteka może przyczynić się do rozwoju młodych ludzi właśnie dzięki Państwu.
Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować. Dary książkowe, które Państwo nam ofiarowali są bezcenne. Dzięki kolekcji 23 pięknie wydanych książek, którą nieodpłatnie otrzymaliśmy od PKO BP, dzieci z okolicznych osiedli będą mogły rozwijać swoje zainteresowania, znajomość kultury, swoje pasje.
Pragniemy szczególnie podziękować kierownictwu firmy PKO BP Oddział I w Piasecznie, które samo wyszło z inicjatywą pomocy. Być może dzięki Państwu w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych czytelników, za co już teraz serdecznie dziękujemy.

Z poważaniem
Dyrektor GBP w Lesznowoli
Pani Danuta Bucholc

 
Koguty na wiosnę w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Mysiadle oraz Atelier Renaty Zakrzewskiej zapraszają na wystawę pt. "WIOSENNE KOGUTY"

Prace zostały wykonane przez uczniów gminy Lesznowola i gminy Piaseczno
Wystawę można podziwiać w bibliotece w Mysiadle przy ul. Topolowej 2 do 30.04.2009 r.

 
Mistrz Czytelnictwa 2008 roztrzygnięty

Gminna Biblioteka Publiczna w  Lesznowoli wraz z filiami postanowiła w zakres swojej działalności wprowadzić konkurs pt "Mistrz Czytelnictwa" poszczególnych lat.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia»

Strona 36 z 39

Joomla templates, wordpress hosting.