Sondy

Najchętniej czytam
 
Start
Spotkanie z Dorotą Gellner

W miesiącu marcu Gminna Biblioteka Publicznaw Lesznowoli zaprosiła do szkoły w Łazach poetkę, autorkę wielu książek dla dzieci, programów telewizyjnych i słuchowisk radiowych — Panią Dorota Gellner.

Więcej…
 
Certyfikat ISO dla GBP w Lesznowoli

W Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Lesznowola, 29 kwietnia, Buremu Veritas Certification Polska, na podstawie przeprowadzonego wcześniej audytu certyfikacyjnego potwierdziło zgodność wdrożonego przez Urząd Gminy Lesznowola oraz Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz  Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli – Systemu Zarządzania Jakością z normą PN-EN ISO 9001:2001.

Potwierdzenie zaowocowało wręczeniem uroczystym certyfikatu.

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli ogłasza konkurs o tytuł - MISTRZ CZYTELNICTWA ROKU 2007

Więcej…
 
Lubisz słuchać baśni i bajek ?

Przyjdź do Bibliotek w Łazach lub Mrokowie. Biblioteki prowadzą cykliczne spotkania głośnego czytania dla dzieci, w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

Bajki będą czytane przez różne osoby, które zostaną zaproszone do wzięcia udziału w tej akcji. Mamy już osoby, które same zgłosiły się do współpracy z bibliotekami. Z wielką radością informujemy, iż swój akces złożyła Pani Wójt, Pani Przewodnicząca Rady Gminy, Pani Sekretarz, Dyrektorzy Szkół, a także rodzice i dziadkowie dzieci.

Więcej…
 
Znawcy Andersena

Dnia 14 grudnia 2005r. o godz. 11.30 sala konferencyjna Urzędu Gminy w Lesznowoli wyglądała jak jedna z bajek H.Ch. Andersena. Piękna sceneria baśni "Calineczka" oraz obecność "Królowej Śniegu", sprawiły, że zebrane dzieci i goście zaproszeni na finał konkursu o tytuł ZNAWCA BAŚNI ANDERSENA, przeżyli chwile, które oderwały wszystkich zgromadzonych od rzeczywistego świata.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia»

Strona 39 z 39

Joomla templates, wordpress hosting.