Sondy

Najchętniej czytam
 

Licznik odwiedzin

Start
Skąd się wzięły małpy w internecie - dociekali uczniowie Zespołu Szkół w Łazach

„Skąd się wzięły małpy w Internecie” – pod takim tytułem odbyło się spotkanie z uczniami III klasy szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Łazach. Zajęcia zostały przeprowadzone w oparciu o książkę Artura Janickiego oraz scenariusz opracowany przez Sabinę Piłat, oraz przez Beatę Osica bibliotekarkę z Biblioteki Publicznej w Łazach.

Więcej…
 
Wieczór walentynkowy w Magdalence

Na niedzielny walentynkowy wieczór Rada Sołectwa Magdalenka i Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprosiły mieszkańców na spotkanie z poezją i muzyką. Wszyscy, który ten wieczór poświęcili na spędzenie czasu w Centrum Integracji Społecznej mieli okazję poznać twórczość p. Krystyny Górniak, a uzupełnieniem spotkania był występ muzyczny Jagody i Tomasza Winiarskich.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ

 
Wieczór walentynkowy

 
Podsumowanie konkursu na Mistrza Czytelnictwa roku 2015

Kolejne setki przeczytanych książek za nami i kolejny konkurs Mistrza Czytelnictwa został rozstrzygnięty! 14 stycznia 2016 roku w Centrum Integracji Społecznej w Magdalence, już po raz dziewiąty wybraliśmy najbardziej aktywnych czytelników biblioteki, dla których spędzanie czasu z książką, to niewątpliwie istotna sfera życia.

Więcej…
 
Mistrz Czytelnictwa 2015 i koncert

 
Życzenia świąteczne

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 38

Joomla templates, wordpress hosting.