Sondy

Najchętniej czytam
 

Licznik odwiedzin

Start
Kto z Was owoc taki zna, w którym w nazwie na początku jestem „JA”?

Taką zagadką 5 października rozpoczęło się spotkanie w Bibliotece w Łazach najstarszej grupy z Przedszkola Fantazja. Bohaterem spotkania było oczywiście jabłko w literaturze. Po prezentacji książek z bajkami, wierszami oraz z przepisami kulinarnymi w której główną rolę gra jabłko, dzieci przystąpiły do prac plastycznych. To właśnie dzięki nim w Bibliotece wyrosła Rajska Jabłoń. Na zakończenie przedszkolaki wypożyczyły książki oraz otrzymały upominek – sok jabłkowy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do zobaczenia prac wykonanych przez dzieci.

Galeria zdjęć kliknij tutaj

 
Narodowe Czytanie w Magdalence

Sobotnie popołudnie można spędzać w różny sposób. W domu, na zakupach, w podróży. Można także spędzić w towarzystwie słów literatury, fragmentów tekstów literackich – wspólnie brać udział w „Narodowym Czytaniu”, na które zaprosiła mieszkańców Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli.

Więcej…
 
Narodowe Czytanie "Lalki" B. Prusa już 5 września

 
Dni Gminy Lesznowola 2015

Gminna Biblioteka Publiczna była jednym z organizatorów Święta Gminy Lesznowola. To jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku, które przygotowuje dla swoich mieszkańców  

Więcej…
 
Zapraszamy na spotkanie

 
Biblioteka na nowo

Filia w Mysiadle jest największą placówką biblioteczną na terenie gminy Lesznowola, którą regularnie odwiedza liczne grono czytelników. W lokalu przy ul. Topolowej 2 mieści się od 2008 roku. Wśród zarejestrowanych użytkowników znajdują się m. in. mieszkańcy: Mysiadła, Nowej Iwicznej, Starej Iwicznej, Zamienia, Zgorzały, części gminy i miasta Piaseczno oraz warszawskiego Ursynowa. Nie ma się co dziwić, że w związku z ogromną liczbą czytelników, po siedmiu latach intensywnego użytkowania, pomieszczenia zaczęły wymagać generalnego remontu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 38

Joomla templates, wordpress hosting.