Sondy

Najchętniej czytam
 
Start
Narodowe Czytanie w Magdalence

Sobotnie popołudnie można spędzać w różny sposób. W domu, na zakupach, w podróży. Można także spędzić w towarzystwie słów literatury, fragmentów tekstów literackich – wspólnie brać udział w „Narodowym Czytaniu”, na które zaprosiła mieszkańców Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli.

Więcej…
 
Narodowe Czytanie "Lalki" B. Prusa już 5 września

 
Dni Gminy Lesznowola 2015

Gminna Biblioteka Publiczna była jednym z organizatorów Święta Gminy Lesznowola. To jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku, które przygotowuje dla swoich mieszkańców  

Więcej…
 
Zapraszamy na spotkanie

 
Biblioteka na nowo

Filia w Mysiadle jest największą placówką biblioteczną na terenie gminy Lesznowola, którą regularnie odwiedza liczne grono czytelników. W lokalu przy ul. Topolowej 2 mieści się od 2008 roku. Wśród zarejestrowanych użytkowników znajdują się m. in. mieszkańcy: Mysiadła, Nowej Iwicznej, Starej Iwicznej, Zamienia, Zgorzały, części gminy i miasta Piaseczno oraz warszawskiego Ursynowa. Nie ma się co dziwić, że w związku z ogromną liczbą czytelników, po siedmiu latach intensywnego użytkowania, pomieszczenia zaczęły wymagać generalnego remontu.

Więcej…
 
Rodzinna niedziela z biblioteką

17 maja (niedziela) przy Zespole Szkół Publicznych w Lesznowoli odbył się „Międzynarodowy Dzień Rodzin”. Hasło tegorocznej edycji pikniku było ponadczasowe i oczywiste – „Stawiamy na Rodzinę”. W organizację imprezy włączyła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli, zapraszając do udziału w zabawie baśniową wróżkę. Czytane przez nią bajki przenosiły w kolorowy świat fantazji nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Nie jest tajemnicą, że żadne czarodziejskie wydarzenie nie może odbyć się bez baśniowych atrybutów; dlatego też każdy uczestnik zabawy mógł przy pomocy specjalnej różdżki wyczarować z kufra ulubionego zwierzaka oraz skusić się na drobne słodkości, które miała pod ręką nasza czarodziejka. Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza do swoich placówek w Magdalence, Łazach, Mrokowie i Mysiadle. Książki ze wszystkich kategorii czekają nie tylko na dorosłych czytelników. Dla naszych najmłodszych użytkowników przygotowaliśmy bogaty księgozbiór stosowny do wieku, poziomu rozwoju i  zróżnicowanych zainteresowań.

 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 11 z 39

Joomla templates, wordpress hosting.