Start Konkursy Projekt okładki do książki - konkurs
Projekt okładki do książki - konkurs

Inicjatorami konkursu byli: Bibliotekarz z Mrokowa Pani Joanna Konofalska oraz nauczyciel zajęć praktyczno-technicznych z Mrokowa pani Barbara Dębska. W konkursie uczestniczyły dzieci z klas czwartych ze Szkoły Podstawowej w Mrokowie.

Lekcje biblioteczne, na których dzieci zapoznały się z powstawaniem i produkcją książek zachęciły dzieci do częstszego sięgania po literaturę oraz stały się inspiracją do stworzenia własnych wizji książki. Dzięki temu powstały wspaniałe projekty dziecięcych książek. Najpiękniejszy projekt wykonała Agnieszka Dec z klasy 4a.

Rozwiązanie konkursu odbyło się 23 stycznia 2008 roku o godzinie 11:00 w Bibliotece w Mrokowie. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz słodycze. Pozostali uczestnicy konkursu również zostali nagrodzeni; dyplomem i słodką niespodzianką.

Na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaproszono Panią Danutę Bucholc - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli oraz Panią Małgorzatę Perzynę - Dyrektor Zespołu Szkół w Mrokowie.

Miejsca I zajęli:

Marta Sitarz