Start Nasze wydawnictwa Ewa i Włodzimierz Bagieńscy - Słownik Historyczny Miejscowości Gminy Lesznowola z.1

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli ma zaszczyt zaprezentować Państwu pierwsze wydanie "Słownika Historycznego Miejscowości Gminy Lesznowola". Książkę napisali Państwo Ewa i Włodzimierz Bagieńscy.

Zeszyt 1 opisuje miejscowości: Lesznowola, Janczewice, Kolonia Lesznowola, Łozisko, Magdalenka, Mysiadło, Nowa Iwiczna, Nowa Wola, Stara Iwiczna, Władysławów.

Publikacja pierwszego zeszytu była możliwa dzieki zainteresowaniu i życzliwości Pani Danuty Bucholc- Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli.