Start Lekcje biblioteczne Rodzinna niedziela z biblioteką
Rodzinna niedziela z biblioteką

17 maja (niedziela) przy Zespole Szkół Publicznych w Lesznowoli odbył się „Międzynarodowy Dzień Rodzin”. Hasło tegorocznej edycji pikniku było ponadczasowe i oczywiste – „Stawiamy na Rodzinę”. W organizację imprezy włączyła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli, zapraszając do udziału w zabawie baśniową wróżkę. Czytane przez nią bajki przenosiły w kolorowy świat fantazji nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Nie jest tajemnicą, że żadne czarodziejskie wydarzenie nie może odbyć się bez baśniowych atrybutów; dlatego też każdy uczestnik zabawy mógł przy pomocy specjalnej różdżki wyczarować z kufra ulubionego zwierzaka oraz skusić się na drobne słodkości, które miała pod ręką nasza czarodziejka. Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza do swoich placówek w Magdalence, Łazach, Mrokowie i Mysiadle. Książki ze wszystkich kategorii czekają nie tylko na dorosłych czytelników. Dla naszych najmłodszych użytkowników przygotowaliśmy bogaty księgozbiór stosowny do wieku, poziomu rozwoju i  zróżnicowanych zainteresowań.