Start Lekcje biblioteczne Tydzień Bibliotek w Mrokowie
Tydzień Bibliotek w Mrokowie

W piątkowy poranek w bibliotece w Mrokowie gościliśmy Bajarza – pana Michała Malinowskiego, który opowiadał bajki dla dzieci z przedszkola w Jastrzębcu. Grupa 26 przedszkolaków po długim majowym wypoczynku odwiedziła nową bibliotekę .

Z ogromnym zainteresowaniem dzieci oglądały zbiory, które znajdują się w kąciku dla malucha oraz słuchały bajarza opowiadającego niesamowite historie bohaterów książek. Zajęcia plastyczno-manualne, budowle z klocków i inne, pokazały jak różnorodna jest wyobraźnia dziecka. Dwugodzinne spotkanie zakończono wspólnym zdjęciem a każde dziecko otrzymało zakładkę biblioteczną, której zadaniem jest informacja o bibliotekach publicznych na terenie gminy Lesznowola, dostępnych dla każdej kategorii czytelnika.

GALERIA ZDJĘĆ- KLIKNIJ TUTAJ!