Start Nowości multimedialne
Nowości w zbiorach - multimedia
Nowe mutlimedia w naszych zbiorach

Było sobie życie

"Było sobie życie" to zabawna i pouczająca opowieść o tym jak funkcjonuje ludzki organizm. Wraz z mistrzem przeniesiecie się w głąb ludzkiego ciała i poznacie jego skomplikowany mechanizm.

26 odcinków na 6 płytach DVD.

 

 

Asteriks i Kleopatra

Kleopatra, królowa Nilu, poczuła się bardzo urażona, gdy Juliusz Cezar stwierdził iż jej potęga chyli się ku upadkowi. W dowód wszechmocnej władzy i nieograniczonych możliwości rozkazała swemu głównemu architektowi, by wybudował wspaniały pałac w czasie krótszym niż trzy miesiące. Ale czy to możliwe? Dzięki Asteriksowi i Obeliksowi wszystko jest możliwe.

 

 

 

Scooby-Doo i legenda wampira

Kolejna wspaniała przygoda! Scooby-Doo i jego przyjaciele muszą tym razem działać w przebraniu! Scooby-Doo i Brygada Detektywów jadą na wakacje do Australii. Udają się do miejscowości Vampire Rock, gdzie odbywa się festiwal muzyczny. Tam ukrywa się potwór Yowie Yahoo, który porywa wykonawców i zmienia ich w wampiry! Aby rozwiązać zagadkę, Scooby-Doo wraz z resztą drużyny muszą się przebrać za członków zespołu heavy-metalowego i zmierzyć się z trzema bardzo rock-and-roll-owo nastawionymi wampirami!

 

Władysław S.Reymont – Ziemia obiecana

Przejmujący obraz brutalnych początków kapitalizmu. Powszechny brud, brzydota, nędza i cwaniactwo. A pośród industrialnego pędu wielkie plany, wspólne interesy i przyjaźń. Pojednanie ponad tym wszystkim, co przez wieki stanowiło mur nie do przeskoczenia. W powszechnej przebierance, wśród wszechobecnej tandety i pracowicie kolekcjonowanych śmieci leżą głęboko zagrzebane prawdziwie ludzkie pragnienia, smugi światła przebijające się przez warstwy brudu. Tylko czy w tej "maszynowej" rzeczywistości dziewiętnastowiecznej Łodzi, ziemi raczej przeklętej niż błogosławionej, jest na nie miejsce"

 

Mira Jaworczakowa – Oto jest Kasia

Kasi - dotychczas wzorowej uczennicy i ulubienicy rodziców oraz dziadków - rodzi się siostrzyczka. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i domownikami, przestaje się uczyć... I dopiero ciężka choroba siostrzyczki, do której Kasia sama się przyczyniła, pozwala jej zrozumieć, jak bardzo kocha małą, i wrócić do dawnego stylu życia.

 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 3 z 3

Joomla templates, wordpress hosting.