Start Spotkania autorskie
Spotkania autorskie
Elżbieta Bednarczyk i historie rodem z Australii

3 października 2013 gościliśmy niezwykłego gościa -  Elżbietą Bednarczyk - poetkę, tancerkę, aktorkę i autorkę scenariuszy teatralnych.

Pani Elżbieta pisze zarówno książki dla dzieci i dorosłych. Jest autorką bajek "Kłótnia w tornistrze", "Chciwy niedźwiadek", "Nocne rozmowy", "Zimowa przygoda królika", "Figlarne myszki". Każda z nich przekazuje dzieciom pozytywne wartości i wzory dobrego postępowania. Autorka odwiedziła bibliotekę w Mrokowie i przedszkole w Jastrzębcu, gdzie  przeprowadziła z dziećmi rozmowę, dotyczącą właściwych postaw moralnych oraz zachowań. Przeczytała także swoje bajki i zaprosiła dzieci do dyskusji na tematy w nich poruszane.

Ponieważ Pani Elżbieta mieszka od wielu lat w Australii pisarka opowiadała dzieciom o zwyczajach panujących na tym kontynencie oraz mówiła o egzotycznych zwierzętach i swoich przygodach z papugami i torbaczami - koala i kangurami. Dzieci bardzo żywo reagowały na przekazywane treści i chętnie włączały się w dyskusję oraz zadawały ciekawe pytania, dotyczące życia zawodowego oraz pracy pisarskiej.

GALERIA ZDJĘĆ- KLIKNIJ TUTAJ!

 
Wieczór poetycko-taneczny

 
Michaił Achmanow w Bibliotece w Mysiadle

 
Spotkanie autorskie z J. Sztadhaus

Zapraszamy na spotkanie autorskie z mieszkanką Mysiadła Panią  J. Sztadhaus zorganizowane z okazji Tygodnia Bibliotek.
Spotkanie odbędzie się dnia 10 maja 2013 roku o godz. 18:00 w Bibliotece Publicznej w Mysiadle ul. Topolowa 2

 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 4 z 8

Joomla templates, wordpress hosting.