Start Lekcje biblioteczne
Lekcje biblioteczne
Lekcja biblioteczna w Łazach

W ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" i z okazji 10-lecia Fundacji ABC XXI   GBP w Lesznowoli zaprasza wszystkich malusińskich  na lekcje biblioteczne i głośne czytanie bajek.
28 marca bibliotekę w Łazach odwiedziła najmłodsza grupa dzieci z przedszkola “Fantazja”.

Więcej…
 
Tłusty czwartek w bibliotece

28 lutego oraz 1 i 3 marca br. pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Mysiadle, odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Mysiadle. Wizyta miała charakter zapoznawczy.

Dla części dzieci z była to pierwsza wizyta w Bibliotece podczas której miały okazję poznać jej pracowników i zobaczyć książki, które oferuje placówka w Dziale Dziecięcym. Zdobytą wcześniej wiedzę mogły zweryfikować obserwując pracę Pani bibliotekarki. Obejrzały księgozbiór i poznały podstawowe zasady tu panujące.

Więcej…
 
Opowiem Ci bajke.....

Zapraszamy na wieczorne czytanie bajek
w każdą środę o godzinie 18:00
Miejsce spotkań Biblioteka Publiczna w Mysiadle ul. Topolowa 2

Więcej informacji:
tel. (22) 478-45-13
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Tydzień Bibliotek 2010

Już po raz siódmy Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zorganizowało w dniach od 8 do 15 maja wielką akcje popularyzacji książki i czytelnictwa pod nazwą Tydzień Bibliotek.

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 2010

23 kwietnia każdego roku, na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli również czynnie włączyła się w obchody tej uroczystości.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 4 z 6

Joomla templates, wordpress hosting.