Start Lekcje biblioteczne
Lekcje biblioteczne
Głośne czytanie

Od początku  roku odbyło się już 7 spotkań z książką dla dzieci i młodzieży. Systematycznie organizowane są spotkania dla dzieci ze szkół podstawowych, podczas których zapraszani goście czytają na głos bajki lub fragmenty lektur.

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki w Mrokowie

23 kwietnia 2009 – Światowy Dzień Książki w Bibliotece Publicznej w Mrokowie

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to ustanowione w 1995 roku przez UNESCO coroczne święto mające na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim.

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia br. na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli również czynnie włączyła się w obchody tej uroczystości.
Z tej okazji odbyło się poranne czytanie bajek. Słuchaczami byli uczniowie klasy III słonecznej Szkoły Podstawowej w Mysiadle.

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki 2009

23 kwietnia uroczyście obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Z tej okazji  Gminna Biblioteka Publiczna życzy aby każda książka wypożyczona w naszych bibliotekach stawała się nie tylko źródłem wiedzy ale i wspaniałej rozrywki.

Bibliotekarze

Więcej…
 
Czytanie bajek w "Myszce"

W bibliotece Publicznej w Mysiadle w budynku "Myszka" rozpoczęliśmy cykliczne czytanie bajek w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". 21 listopada odbyło się pierwsze spotkanie dla klasy "0" Szkoły Podstawowej w Mysiadle.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 5 z 6

Joomla templates, wordpress hosting.