Start Aktualności
Święto Gminy Lesznowola 10.06.2017

 
Noc Bibliotek w Magdalence

3 czerwca, w Bibliotece w Magdalence odbyło się spotkanie pod nazwą „Noc Bibliotek”. Tym samym nasza biblioteka włączyła się, jak co roku w ogólnopolską akcję, promującą czytanie. Była to kolejna okazja, aby celebrować święto książki i spotkać się z naszymi czytelnikami. Hasło tegorocznej edycji: „Czytanie porusza”, stało się od razu myślą przewodnią wieczoru.

Więcej…
 
Tydzień bibliotek w Mysiadle

Dnia 18 maja w Bibliotece w Mysiadle odbyło się spotkanie w ramach Tygodnia Bibliotek, którego hasłem przewodnim jest „Biblioteka, Oczywiście!”. Bohaterem spotkania był niezwykły gość, człowiek pełen pasji, wnikliwie analizujący rzeczywistość. Dowody na to znajdujemy, czytając jego książkę – zbiór reportaży „Święta Ziemia. Opowieści z Izraela i Palestyny.”

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek w Magdalence

12 maja, w Centrum Integracji Społecznej w Magdalence, miało miejsce niezwykle ciekawe spotkanie, promujące nową książkę Pani Agnieszki Lis pt. „Karuzela”. Autorka jest już znana naszym czytelnikom, ponieważ jej wcześniejsze książki cieszą się w naszych bibliotekach wielkim powodzeniem co sprawia, że Pani Agnieszka ma już wielu fanów wśród naszych czytelników.

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek w Łazach

Z okazji tygodnia bibliotek – 9 maja biblioteka w Łazach, gościła Panią Felicję Konarską, wieloletnią nauczycielkę, filolog rosyjską, autorkę książek. Urodzona na Wołyniu w Wojskowej Osadzie Ostrowskiej koło Beresteczka, w 1940 roku wywieziona z rodzicami rodzeństwem w głąb Tajgi Związku Sowieckiego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 39

Joomla templates, wordpress hosting.