Biblioteka 29.03 czynna do 15:00. Sobotę Wielkanocną 30.03 biblioteka nieczynna.
You are currently viewing Kiermasz książek na Pikniku Integracyjnym w Magdalence 28.08

Kiermasz książek na Pikniku Integracyjnym w Magdalence 28.08

Zapraszamy na Polsko – Ukraiński piknik rodzinny sołectwa Magdalenka, o godz. 20.00 – Letnie kino objazdowe.

Zapraszają: Sołectwo Magdalenka, GBP i GOK Lesznowola
Miejsce: Magdalenka, ul. Brzozowa 67 (przy placu zabaw).
W programie od 15.00:
Iluzjonista i animacje, warsztaty warkoczyków, warsztaty plastyczne, grill i inne atrakcje oraz potańcówka.
O godz. 20.00
seans filmowy – kino plenerowe – film pt. „Weselny toast” – Nieśmiały Adrien musi wygłosić weselny toast o miłości, której sam jeszcze nie rozumie.
reżyseria: Laurent Tirard
scenariusz: Laurent Tirard
gatunek: Komedia
produkcja: Francja / Belgia
premiera: 30 lipca 2021 (Polska premiera kinowa)
nagrody: Film dostał 2 nominacje
У програмі – o 15.00: ілюзіоніст і анімація, майстерня косичок, художня майстерня, гриль та інші атракціони, танець. О 20.00 показ фільму „Весільний тост”. Сором’язливий Едрієн має виголосити весільний тост за кохання, якого він сам ще не розуміє.