You are currently viewing Noc Bibliotek w Magdalence i w Mysiadle

Noc Bibliotek w Magdalence i w Mysiadle

VIII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek odbędzie się w tym roku pod hasłem „To się musi powieść”.

W ramach tej Akcji bibliotekarze z Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli proponują swoim Czytelnikom dwa wydarzenia.

W piątek 30 września zapraszamy do GBP w Magdalence na seans filmu  Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica w wersji z polskim dubbingiem /oraz z ukraińskim lektorem.

To familijny film przygodowy o parze młodych detektywów, ekranizacja popularnej serii książek dla dzieci Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

reż. J. Bornebusch / Szwecja / 2018 / 85 minut

W sobotę 1 października zapraszamy do filii GBP w Mysiadle na program animacji dla najmłodszych:

10.00-11.00 Warsztaty z włóczki z Oksaną

11.00-12.00 Pan Teatrzyk: „Doktor i zwierzęta”

12.00-13.00 Tatuaże brokatowe i gry literackie

Prosimy o potwierdzenie udziału na maila: biblioteka@bp-lesznowola.pl

Ilość miejsc ograniczona.