Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w maju

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki! 26 maja (wtorek) o godzinie 19:00 w Bibliotece w Magdalence (ul. Lipowa 28) porozmawiamy o książce “Dintojra” autorstwa Sylwii Chutnik. Spotkanie organizowane we współpracy z Instytutem Książki. Książki dostępne są w 10 egzemplarzach dla stałych klubowiczów oraz na platformie Legimi. Lubisz czytać…

Czytaj dalejSpotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w maju

Rodzinny Piknik Książkowy „Odjazdowy Bibliotekarz” 2026

Zapraszamy na kolejną edycję akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”!„Odjazdowy Bibliotekarz” to kampania, w ramach której organizowane są przejazdy rowerowe bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników słowa pisanego, bibliotek i rowerów, połączone z animacją czytelnictwa…

Czytaj dalejRodzinny Piknik Książkowy „Odjazdowy Bibliotekarz” 2026