Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!
26 maja (wtorek) o godzinie 19:00 w Bibliotece w Magdalence (ul. Lipowa 28) porozmawiamy o książce “Dintojra” autorstwa Sylwii Chutnik.
Spotkanie organizowane we współpracy z Instytutem Książki. Książki dostępne są w 10 egzemplarzach dla stałych klubowiczów oraz na platformie Legimi.
Lubisz czytać i rozmawiać o książkach? Dołącz do nas! Mile widziani są także nowi uczestnicy!
Koordynatorem DKK jest Pani Joanna Konofalska z biblioteki w Mrokowie.
Wstęp wolny, bez zapisów.









