You are currently viewing Nowy projekt #DziałajmyRazem NaMazowszu

Nowy projekt #DziałajmyRazem NaMazowszu

Miło Nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli z siedzibą w Magdalence zakwalifikowała się do projektu #działajmyRazemNaMazowszu.

Razem z ngo i instytucjami z różnych części województwa mazowieckiego szkolimy się w zakresie wspierania i włączania Ukraińców i Ukrainek w życie lokalnych społeczności 🇺🇦🇺🇦
We wtorek odbyły się m.in. zajęcia w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz spotkanie z Polskie Forum Migracyjne 😁
Projekt realizuje Fundacja MazoviaUkraiński Dom / Український Дім w Warszawie i Fundacja „Nasz Wybór” / Фонд „Наш вибір”!
———————————————————————–
Projekt finansowany dzięki współpracy z Danish Refugee Council (DRC) i UNHCR w ramach programu: „Ochrona osób przymusowo przesiedlonych poprzez działalność Centrów Wsparcia/Community Centers w Polsce”.
Przed Nami kolejne szkolenia i wyzwania – nie możemy się dozekać!