You are currently viewing NASA Klub Małego Odkrywcy podsumowanie projektu

NASA Klub Małego Odkrywcy podsumowanie projektu

W okresie od października 2023 do czerwca 2024 w bibliotece w Magdalence oraz w filii w Mysiadle odbywały się raz w miesiącu spotkania dla małych naukowców.

Rozwój Klubów Małego Odkrywcy w całej Polsce wspiera Centrum Nauki Kopernik. W Klubach Młodego Odkrywcy dzieci i młodzież eksperymentują pod okiem opiekunów, zdobywając wiedzę i rozwijając kompetencje przyszłości.

W naszych bibliotekach odbyło się 16 niesamowicie inspirujących spotkań warsztatowych, które poprowadziły instruktorki KMO Izabela Rególska i Natalia Kuzmina. Uczyliśmy się m.in. jak powstaje dźwięk, tworzyliśmy aparaty fotograficzne,

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za pilną pracę i zapraszamy od września 2024 r.! Informacje wkrótce.