You are currently viewing Plebiscyt na najlepszą bibliotekę w Polsce

Plebiscyt na najlepszą bibliotekę w Polsce

Plebiscyt „Najlepsze biblioteka w Polsce” ma pokazywać szczególną rolę, jaką w życiu społeczności lokalnych odgrywają biblioteki, a także służyć wymianie doświadczeń między bibliotekarzami z różnych zakątków Polski i inspirować do kolejnych działań promujących czytelnictwo. Dlatego gorąco zapraszamy Państwa do przesyłania nam opisów, informacji lub linków do materiałów dotyczących podejmowanych przez Państwa akcji, mających na celu dotarcie do nowych odbiorców, promowanie czytelnictwa lub budowanie wizerunku bibliotek jako miejsc otwartych i wartych odwiedzenia.

Zachęcamy do dołączenia do tych informacji zdjęć lub materiałów wideo. Z przyjemnością podzielimy nimi z czytelnikami serwisu Granice.pl, promując w ten sposób plebiscyt, Państwa biblioteki i podejmowane przez Państwa inicjatywy.

Pokażmy, że biblioteki mają moc!

Liczymy na Wasze głosy 🙂❤

♦️ 𝐆𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐦𝐨𝐳̇𝐧𝐚 𝐳𝐚𝐠ł𝐨𝐬𝐨𝐰𝐚𝐜́?
👉 kliknij w link https://www.granice.pl/…/gminna-biblioteka-publiczna…/94
👉 wpisz miejscowość (Magdalenka)
👉 wybierz „Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli”
👉 kliknij przycisk „Głosuję”

‼️ WAŻNE!! Liczy się systematyczność, ponieważ głosować można codziennie aż do 21 czerwca 2024!

Każdy czytelnik może zagłosować tylko raz dziennie.