You are currently viewing Zakończenie projektu „Sieć na kulturę”

Zakończenie projektu „Sieć na kulturę”

Biblioteka zakończyła realizację projektu „Sieć na kulturę” realizowanym przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

Podczas szkoleń uczestnicy mieli możliwość poszerzyć swoje umiejętności cyfrowe oraz zapoznać się z metodami sprawdzania wiarygodnych źródeł informacji. W ramach warsztatów Biblioteka otrzymała sprzęt komputerowy (6 laptopów). Koordynatorem projektu była pani Joanna Konofalska z filii w Mrokowie, której szczególnie dziękujemy za zaangażowanie, rekrutację grup i sprawne poprowadzenie akcji.

Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.)

GRATULUJEMY Uczestnikom podniesienia swoich kompetencji medialnych!