You are currently viewing Zapraszamy na Narodowe Czytanie Kordiana w Gminie Lesznowola

Zapraszamy na Narodowe Czytanie Kordiana w Gminie Lesznowola

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, ogólnopolskiej akcji popularyzującej największe dzieła literatury polskiej.

Czytaną lekturą podczas 13. edycji Narodowego Czytania będzie „Kordian” Juliusza Słowackiego.
Zapraszamy do wspólnego czytania i czerpania radości z bycia razem przy wspólnej lekturze.
Wydarzenie odbędzie się w sali Centrum Integracji Społecznej w Magdalence (parter w budynku, w którym znajduje się biblioteka).
_____________________________________
Sfinansowane ze środków uzyskanych przez Stowarzyszenie Między Książkami w Konkursie ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania kultury i ochrony dziedzictwa narodowego na rzecz społeczności lokalnej z terenu Gminy Lesznowola w 2024 r.