You are currently viewing 52 książki w 2021 roku! przyjmujesz wyzwanie?

52 książki w 2021 roku! przyjmujesz wyzwanie?

Przeczytasz 52 książki w 2021 roku? Podejmij z nami to wyzwanie!

52 KSIĄŻKI W ROK ?

Zapraszamy wszystkich czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli do wzięcia udziału w wydarzeniu „Przeczytam 52 książki w 2021 roku” polegającym na przeczytaniu średnio jednej, dowolnej książki na tydzień.

W naszych bibliotekach możecie odebrać listę, na której będziecie mogli zapisywać przeczytane przez siebie książki.

Lista w formie pdf jest także do pobrania na naszej stronie internetowej www.bp-lesznowola.pl – Pobierz

Możecie też wpisywać tytuły pod postem na fb.

Gotowy na noworoczne wyzwanie?

W tej akcji, wiek, płeć czy wykształcenie nie ma najmniejszego znaczenia! W styczniu 2021 nagrodzimy najlepszych czytelników (osoby posiadające KARTĘ BIBLIOTECZNĄ). Wasze zapiski z listy, porównamy ze statystykami wypożyczeń na Waszych kontach bibliotecznych.  Czekają atrakcyjne nagrody: książki, filmy, gadżety.

Z naszej strony, koordynatorem akcji jest Pani Magdalena Łyszcz – promocja@bp-lesznowola.pl

Trzymamy kciuki!