You are currently viewing BLISKO Warsztaty rękodzieła dla seniorów

BLISKO Warsztaty rękodzieła dla seniorów

We wtorek 14 listopada odbyły się Warsztaty Rękodzieła dla Seniorów.

Jest to inicjatywa oddolna seniorek, które po zajęciach rękodzielniczych w Klub Senior+ w Magdalence wyraziły chęć spotykania się cyklicznie i przygotowania wraz z Biblioteka Lesznowola makramowych zakładek do książek oraz ozdób jesiennych do naszej biblioteki.

Dzięki nawiązaniu współpracy partnerskiej w Projekcie BLISKO udało nam się ustalić harmonogram i już od przyszłego tygodnia ruszamy z zajęciami cyklicznymi. Niedługo podamy szczegóły dotyczące zapisów.

________________________________________________
Program BLISKO jest realizowany przez GBP w Lesznowoli, pod hasłem: „Czytaj! Oglądaj! Słuchaj! Masz BLISKO!”, w ramach dofinansowania z Budżetu Państwa, ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Kierunek Interwencji 4.1 na dwuletnie działania w latach 2023-2024.
NPRCz 2.0
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego