You are currently viewing Spotkanie Autorskie z Anną Kamińską

Spotkanie Autorskie z Anną Kamińską

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli z okazji roku Wandy Rutkiewicz zorganizowały spotkanie z autorką jej biografii panią Anną Kamińską.

Spotkanie odbyło się 20 kwietnia 2022 r. o 18.00 w bibliotece w Magdalence. Rozmowę poprowadziła pani Joanna Zielińska z GOK Lesznowola. Autorka opowiedziała Nam o wszystkich swoich książkach, o warsztacie pisania reportaży oraz biografii oraz o tym co sama czyta dla rozrywki.

Wanda Rutkiewicz to polska alpinistka, z zawodu elektronik, jedna z najwybitniejszych światowych himalaistek. Rok 2022 został poświęcony jej postaci. 4 lutego skończyłaby 79 lat. Zaginęła 13 maja 1992 roku na stokach Kanczendzongi. Jej biografia i pozostałe książki autorki dostępne są w naszym katalogu oraz na legimi.