You are currently viewing Szlachetna Paczka w Bibliotece – podsumowanie

Szlachetna Paczka w Bibliotece – podsumowanie

Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą ( Adam Asnyk)

Za Nami wspaniały #weekendcudów, jesteśmy przeszczęśliwi, że poraz kolejny byliśmy częścią  Akcji Szlachetna Paczka Lesznowola wspierając magazyn w Nowej Woli.
Nasi czytelnicy i bibliotekarze w tym roku nie tylko wsparli Magazyn ale też byli Darczyńcą .
Naszą Paczkę przygotowaliśmy wraz z radnymi gminy Lesznowola, zarządem gminy i przyjaciółmi. Wartość przekazanej paczki to ponad 5500 zł. W Akcji Szlachetna Paczka Lesznowola pomoc uzyskały 33 rodziny, którym zostały przekazane paczki w sumie o wartości ponad 160 tyś zł.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy na Was liczyć i włączyć Was do wspólnej pomocy właśnie przy organizacji tej konkretnej paczki dla konkretnej potrzebującej osoby z terenu Naszej gminy