You are currently viewing Zapraszamy na 2-dniowy Warsztat Rodzicielski

Zapraszamy na 2-dniowy Warsztat Rodzicielski

We współpracy z Federacja Mazowia w bibliotece w Mrokowie odbędą się weekendowe warsztaty rodzicielskie pt. „RELACJE W RODZEŃSTWIE”.

Warsztaty realizowane są ze środków  Budżet Obywatelski Mazowsza

Zastanawiasz się, jak wspierać swoje dzieci?

Rodzeństwo się kłóci?

👉 Macie paczłorkową rodzinę?

👉 Zastanawiasz się, jak rozróżniać rodzeństwo bez faworyzowania?

Te warsztaty są dla Ciebie!

🟩 Udział w warsztatach jest bezpłatny!
🟩 Chcecie wziąć udział wspólnie z drugim rodzicem? Zapraszamy! Niestety tym razem nie mamy możliwości zapewnienia opieki nad dziećmi.
🟩 Chcesz wziąc udział? Zgłoś się: https://forms.gle/YPJFG7MJUNjDNSdR8
🟩 Masz pytania ? Napisz do nas 👉 silbialobrzeska@gmail.com, a w tytule wpisz „warsztaty rodzicielskie Mroków”
🟩 W czasie warsztatów zapewniamy drobny poczęstunek ☕🥛🍩🥮
🟩 Zapraszamy rodziców z terenu powiatów grodziskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego, nowodworskiego i piaseczyńskiego.

👩 Warsztataty prowadzi Karolina Kołbyk – facylitatorka, trenerka, absolwentka kursu Participatory Strategic Planning, Institute of Cultural Affairs w Londynie. Ukończyła Szkołę Treningu Grupowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i pracy z grupami dziecięcymi, młodzieżowymi i dorosłych (w tym z rodzicami).
——-
Chcesz wiedzieć więcej o innych warsztatach?
Polub Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska”
————————
Warsztaty są częścią projektu „#MogęWiecej – warsztaty edukacyjne” realizowanego w ramach Budżet Obywatelski Mazowsza finansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego i realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska” i Federacja Mazowia.
Partnerem wydarzenia jest Biblioteka Lesznowola
Partnerem cyklu jest FORT Fundacja Ogarniająca Rodzinne Tematy